БЕЗКАРКАСНІ

Універсальні зерносховища, що заощадять ваш час і гроші

PANZER
+

АНГАРИ

panzer
Наша компанія спеціалізується на виготовленні та будівництві складів різних типів. Ми на практиці знаємо всі вади і переваги різних варіантів і допомагаємо своїм клієнтам переконатися в правильності вибору.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ БЕЗКАРКАСНИЙ СКЛАД

НИЗЬКА ЦІНА [01]
Безкаркасний ангар дозволяє отримати найнижчу вартість на тонну зберігання сільгосппродукції по відношенню до інших типів складів. Металоємність складу, в залежності від розмірів, становить 18-28 кг / м2 готового об'єкта. Ширина прольоту однослойного ангара прийнята в діапазоні 12-24 м, двошарового 18-30 м.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ[02]
Ангар можна використовувати як універсальний склад для зберігання інших ТМЦ або сільськогосподарської техніки в міжсезоння. Якщо у вас вже є сховище, в якому задіяна пересувна механізація: КШП, зерномет, ковшові навантажувачі, самоскиди, то ви зможете використовувати той же комплект у новому підлоговому складі.
ТРИВАЛЕ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА [03]
Підлогові склади, в тому числі безкаркасні, ідеально підходять для тривалого зберігання зерна та поступового відвантаження. Можливість організувати ворота в будь-якому місці та кількості. Сучасні склади дозволяють проводити операції з освіження продукції підпільною вентиляцією, ручними аераторами або за допомогою пересувної механізації. Відвантаження може бути реалізоване як автоматично, так і за допомогою пересувної механізації.
Контроль якості[04]
Контроль якості зерна на тривалому зберіганні здійснюється простіше в підлоговому складі силами змінних фахівців.
Мінімізація ризиків [05]
Склади можна збільшувати в довжину в будь-який зручний момент. Якщо остаточно не прийняте рішення щодо розвитку території, безкаркасний склад дозволить мінімізувати ризики в разі зміни концепції.
Швидке будівництво [06]
Терміни будівництва аркових конструкцій площею 1000 м2 на майданчику складають всього 10-15 днів.

ШВИДКІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ

Безкаркасні ангари є безумовними лідерами за швидкістю встановлення. Вони дозволяють увійти в сезон з обладнанням тоді, коли інші варіанти точно не будуть введені в експлуатацію.

ГАРАНТІЯ

Ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані матеріали, щоб забезпечити нашим клієнтам максимальну впевненість в надійності об'єкта. Надаємо гарантію на об'єкти від 3-х до 5-ти років.
[ PANZER ]
ЕТАПИ РОБІТ
Проєктування
1-2 тижні (робочий проєкт), 3-4 тижні (повний комплект документації).
Фундамент
Роботи з підготовки фундаменту залежать від геологічних умов, обраних проєктних рішень, а також існуючого стану майданчика. В середньому займає 2-3 тижні.
Монтаж
Аркове покриття виготовляється фахівцями за допомогою мобільної профілезгинальної установки прямо на майданчику замовника. Зазвичай даний етап займає 10-15 днів.

ЯК РОЗРАХУВАТИ РОЗМІР СКЛАДУ?

[ PANZER ]

МЕХАНІЗАЦІЯ
БЕЗКАРКАСНИХ
СКЛАДІВ

Наша компанія пропонує можливість механізації безкаркасних складів.

БАНДАЖІ
Для збільшення несучої здатності одношарових ангарів використовується метод посилення за допомогою "бандажів" з 2-3 додаткових арочних профілів.
ЗВАРНІ АРКИ
Альтернативним варіантом є зварні арки з профільних труб. При устаткуванні складу механізацією, в підлогу складу встановлюються вивантажувальні транспортери, а під склепінням даху може бути встановлена галерея для транспортера.
ЧИМ БЕЗКАРКАСНІ АНГАРИ ПОСТУПАЮТЬСЯ ІНШИМ ТИПАМ СХОВИЩ
[ panzer ]
Каркасний склад
На обмеженій території обладнання каркасного підлогового складу або силосного зберігання дозволить заощадити місце за рахунок більш компактних габаритів і висоти насипу.
+ детальніше про каркасні склади
[ panzer ]
Силоси
Силосне зберігання дозволяє краще автоматизувати операції по завантаженню і вивантаженню в порівнянні з підлоговими складами.
[ panzer ]
Підлогові елеватори
В умовах інтенсивного відвантаження ангар буде поступатися силосу, особливо під час зачистки складу, але на практиці неодноразово підлогові елеватори показували здатність відвантажувати залізничний маршрут протягом доби при наявності необхідної механізації.
+ детальніше про підлогові ангари
ОТРИМАЙТЕ ПРОПОЗИЦІЮ ВІД PANZER
Дайте відповіді на питання та отримайте безкоштовну калькуляцію виготовлення зернового складу
Заповніть форму зворотного зв'язку та отримайте пропозицію
Хто ви з учасників ринку?
Які потреби ви хочете вирішувати?
Чи є в наявності діюча технологія, яку необхідно зв’язати зі складом