Залиште ваш номер телефону і наш менеджер вам зателефонує
+380 (66) 630 36 13
 

БЕЗКАРКАСНІ

Універсальні зерносховища, що заощадять ваш час і гроші

АНГАРИ

Програма компенсації

Будівництво безкаркасних та каркасних ангарів для сільгосптехніки підпадає під державну програму компенсації. Сільськогосподарські товаровиробники можуть отримати компенсацію у 25% від вартості будівництва підприємств зі зберігання та перероблення зерна. Про це повідомила пресслужба Кабінету міністрів України. Відшкодовується не лише вартість будівництва та реконструкції, а й обладнання на безповоротній основі.

25%
panzer
Наша компанія спеціалізується на виготовленні та будівництві складів різних типів. Ми на практиці знаємо всі вади і переваги різних варіантів і допомагаємо своїм клієнтам переконатися в правильності вибору.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ БЕЗКАРКАСНИЙ СКЛАД

НИЗЬКА ЦІНА [01]
Безкаркасний ангар дозволяє отримати найнижчу вартість на тонну зберігання сільгосппродукції по відношенню до інших типів складів. Металоємність складу, в залежності від розмірів, становить 18-28 кг / м2 готового об'єкта. Ширина прольоту однослойного ангара прийнята в діапазоні 12-24 м, двошарового 18-30 м.
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ [02]
Ангар можна використовувати як універсальний склад для зберігання інших ТМЦ або сільськогосподарської техніки в міжсезоння. Якщо у вас вже є сховище, в якому задіяна пересувна механізація: КШП, зерномет, ковшові навантажувачі, самоскиди, то ви зможете використовувати той же комплект у новому підлоговому складі.
ТРИВАЛЕ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА [03]
Підлогові склади, в тому числі безкаркасні, ідеально підходять для тривалого зберігання зерна та поступового відвантаження. Можливість організувати ворота в будь-якому місці та кількості. Сучасні склади дозволяють проводити операції з освіження продукції підпільною вентиляцією, ручними аераторами або за допомогою пересувної механізації. Відвантаження може бути реалізоване як автоматично, так і за допомогою пересувної механізації.
Контроль якості [04]
Контроль якості зерна на тривалому зберіганні здійснюється простіше в підлоговому складі силами змінних фахівців.
Мінімізація ризиків [05]
Склади можна збільшувати в довжину в будь-який зручний момент. Якщо остаточно не прийняте рішення щодо розвитку території, безкаркасний склад дозволить мінімізувати ризики в разі зміни концепції.
Швидке будівництво [06]
Терміни будівництва аркових конструкцій площею 1000 м2 на майданчику складають всього 10-15 днів.

ШВИДКІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ

Безкаркасні ангари є безумовними лідерами за швидкістю встановлення. Вони дозволяють увійти в сезон з обладнанням тоді, коли інші варіанти точно не будуть введені в експлуатацію.

ГАРАНТІЯ

Ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані матеріали, щоб забезпечити нашим клієнтам максимальну впевненість в надійності об'єкта. Надаємо гарантію на об'єкти від 3-х до 5-ти років.
[ PANZER ]
ЕТАПИ РОБІТ
Проєктування
1-2 тижні (робочий проєкт), 3-4 тижні (повний комплект документації).
Фундамент
Роботи з підготовки фундаменту залежать від геологічних умов, обраних проєктних рішень, а також існуючого стану майданчика. В середньому займає 2-3 тижні.
Монтаж
Аркове покриття виготовляється фахівцями за допомогою мобільної профілезгинальної установки прямо на майданчику замовника. Зазвичай даний етап займає 10-15 днів.
[ PANZER ]

МЕХАНІЗАЦІЯ
БЕЗКАРКАСНИХ
СКЛАДІВ

Наша компанія пропонує можливість механізації безкаркасних складів.

БАНДАЖІ
Для збільшення несучої здатності одношарових ангарів використовується метод посилення за допомогою "бандажів" з 2-3 додаткових арочних профілів.
ЗВАРНІ АРКИ
Альтернативним варіантом є зварні арки з профільних труб. При устаткуванні складу механізацією, в підлогу складу встановлюються вивантажувальні транспортери, а під склепінням даху може бути встановлена галерея для транспортера.
ЧИМ БЕЗКАРКАСНІ АНГАРИ ПОСТУПАЮТЬСЯ ІНШИМ ТИПАМ СХОВИЩ

Швидкий прорахунок вашого ангару

Що вас цікавить?
Дізнайтесь вартість ангару, давши відповідь лише на кілька запитань
Ширина
для безкаркасних ангарів мінімально 12м максимально 24м
+
Довжина
+
Яка потрібна висота?
1
12
Вкажіть кількість воріт
Встановлення центральної колони
для каркасних ангарів
Освітлення
Потрібен фундамент ?
висота напорної стінки для безкаркасних ангарів
Підлога
Потрібна вентиляція ?
Прорахунок вже майже готовий. Залиште ваш імейл, щоб ми відправили його найближчім часом
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку
персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
[ panzer ]
контакти